W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Rosnąca Sztuka | warsztaty rodzinne dla dzieci w wieku 5–8 lat | PL + UA

Rosnąca Sztuka | warsztaty rodzinne dla dzieci w wieku 5–8 lat | PL + UA
Data rozpoczęcia 2023-06-03
Godzina rozpoczęcia 13:00
Miejsce Galeria Labirynt, ul. ks. J. Popiełuszki 5
Udział Płatny
Koszt udziału 10 zł
Kategoria Warsztaty

Galeria Labirynt zaprasza na Ucztę Błotną! W czerwcowym menu: naleśniki z liści kasztana w sosie glinianym. Wiosenne babeczki kwiatowe ze żwirkową posypką. Zupa z patyczaków i trawy. Chipsy z kory drzewa. Makaron z gałązek brzozy w sosie mleczowym. Co jeszcze nasi szefowie i szefowe kuchni zaproponują? Składniki sponsoruje natura. 

Inspiracją do twórczego gotowania będą artyści i artystki współcześni, którzy i które w swoich dziełach sztuki zaprosili widzów i widzki do jedzenia wspólnego posiłku. Warsztaty odbywają się na zielonym placu przed Galerią. 

Dostępność: Warsztaty odbywają się na parterze, w pracowni edukacyjnej Galerii Labirynt. W księgarni można bezpłatnie wypożyczyć wózek oraz nauszniki wyciszające. Galeria dysponuje przenośnymi pętlami indukcyjnymi. Informację o potrzebie skorzystania z pętli należy kierować na adres: edu@labirynt.com lub zaznaczyć w formularzu zgłoszeniowym na warsztaty. Warsztaty będą tłumaczone na język ukraiński.

Bilet: 10 zł/dziecko; opiekunom/opiekunkom dzieci uczestniczących w zajęciach, a także osobom z niepełnosprawnościami oraz osobom uchodźczym przysługują bilety bezpłatne.

Zapisy na warsztaty do środy (31.05) lub wyczerpania miejsc. Zapisy są prowadzone online

Potrzebne materiały zapewnia Galeria Labirynt.
Warsztaty trwają ok. 60 minut.
Prowadzenie: Anna Śmierzchalska, edukatorka Galerii Labirynt.
Tłumaczenie: Oleksandra Orkusha.

CreArt. Sieć miast na rzecz twórczości artystycznej