W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Rosnąca Sztuka - warsztaty rodzinne dla dzieci w wieku 5–8 lat | PL/UA

Rosnąca Sztuka - warsztaty rodzinne dla dzieci w wieku 5–8 lat | PL/UA
Data rozpoczęcia 2022-11-26
Godzina rozpoczęcia 13:00
Miejsce Galeria Labirynt, ul. ks. J. Popiełuszki 5
Organizator Galeria Labirynt w Lublinie
Udział Płatny
Kategoria Warsztaty

Galeria Labirynt zaprasza na warsztaty rodzinne pt. "Rosnąca Sztuka".

Podczas spotkania punktem wyjścia twórczych aktywności są wybrane prace artystów i artystek, którzy tworzą razem z przyrodą. Inspirujemy się sztuką i naturą, kosmosem, wiatrem, żywiołami i skarbami znalezionymi na dworze. W części plastycznej dzieciaki tworzą własne, nietypowe instalacje lub obiekty z naturalnych tworzyw. W warsztatach dzieci uczestniczą razem z rodzicami.

Prowadzenie: Anna Śmierzchalska, edukatorka Galerii Labirynt
Tłumaczenie: Oleksandra Orkusha

Dostępność: Warsztaty odbywają się na parterze, w pracowni edukacyjnej Galerii Labirynt. W księgarni można bezpłatnie wypożyczyć wózek oraz nauszniki wyciszające. Galeria dysponuje przenośnymi pętlami indukcyjnymi. Informację o potrzebie skorzystania z pętli należy kierować na adres: edu@labirynt.com lub zaznaczyć w formularzu zgłoszeniowym na warsztaty. Warsztaty będą tłumaczone na język ukraiński.
Bilet: 4 zł/dziecko; opiekunom/opiekunkom dzieci uczestniczących w zajęciach, a także osobom z niepełnosprawnościami oraz osobom uchodźczym przysługują bilety bezpłatne.
Zapisy na warsztaty przyjmujemy do środy (23.11) lub wyczerpania miejsc. Zapisy są prowadzone online (link do formularza zgłoszeniowego).

Potrzebne materiały zapewnia Galeria Labirynt.
Warsztaty trwają ok. 60 minut.

CreArt. Sieć miast na rzecz twórczości artystycznej