W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Rosnę na wiosnę! / Rodzinne Poranki Muzyczne

Rosnę na wiosnę! / Rodzinne Poranki Muzyczne
Data rozpoczęcia 2018-03-24
Godzina rozpoczęcia 10:30
Miejsce Dzielnicowy Dom Kultury "Węglin", ul. Judyma 2a
Organizator Dzielnicowy Dom Kultury "Węglin"
Udział Płatny
Koszt udziału 10 zł od Dziecka. Rodzic – wstęp wolny
Kategoria Warsztaty

Wiosną wszystko rozkwita! My też rozkwitamy – muzycznie! Zapraszamy serdecznie na wiosenne zajęcia muzyczne dla dzieci! A podczas zajęć: piosenka „A ja rosnę i rosnę”, zabawy w wiosenne porządki. Będzie wesoło i głośno – wiosna na pewno nas usłyszy i zagości na dobre.

Zapisy:
Prowadzenie: Sylwia Wójcik
Koordynacja: Monika Kalinowska
Czas trwania – 1,5 godz.

Rodzinne Poranki Muzyczne to cykliczne zajęcia muzyczne dla Dzieci w wieku 3-5 lat i Rodziców. Co miesiąc będziemy bawić się w poranne muzykowanie, które każdego nastroi pozytywnie na cały dzień. Zajmiemy się rytmem i melodią. Oddamy się twórczym eksperymentom muzycznym i nie zawahamy się stworzyć autorskich piosenek.  Podczas każdego ze spotkań dzieci będą poznawać nowy instrument muzyczny, od perkusji, przez gitarę po harfę. Rodzice wezmą czynny udział w zajęciach. Warsztaty prowadzi Sylwia Wójcik.

CreArt. Sieć miast na rzecz twórczości artystycznej