W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Rozwój człowieka okiem psychologa - Joanna Księska-Koszałka

Rozwój człowieka okiem psychologa - Joanna Księska-Koszałka
Data rozpoczęcia 2023-08-22
Godzina rozpoczęcia 19:00
Miejsce Galeria Labirynt, ul. ks. J. Popiełuszki 5
Organizator Federacja Fantastyki Feniks
Udział Bezpłatny
Kategoria Spotkanie

Prelekcja ma na celu przedstawienie ciekawszych koncepcji rozwoju człowieka będących w dorobku psychologii jako nauki. Przybliżone zostaną m.in. psychologiczne ujęcia problematyki dojrzałości osobowości, mądrości życiowej czy też zadań rozwojowych. Prelekcja będzie okazją do refleksji nad sobą i własnym rozwojem, co może być pomocne dla dalszego kreowania własnego życia czy stawiania kolejnych celów.

Wydarzenie jest częścią serii Fantastyczne Spotkania

Wszystkie spotkania odbywają się w każdy wtorek w Galerii Labirynt przy ul. Popiełuszki 5 w Lublinie i rozpoczynają się o godzinie 18.00. Około 19.00 rozpoczyna się prelekcja, dyskusja lub konkurs. Spotkania kończą się o godzinie 21.00. W trakcie ich trwania można również grać w gry planszowe, fabularne, bitewne i karciane. 

CreArt. Sieć miast na rzecz twórczości artystycznej