W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Ryzyk fizyk – wydarzenie w ramach Cyklu „Dziecinada”

Ryzyk fizyk – wydarzenie w ramach Cyklu „Dziecinada”
Data rozpoczęcia 2014-01-18
Godzina rozpoczęcia 11:00
Kategoria Warsztaty

„Praw fizyki pan nie zmienisz...” – to wiadomo. Ale fizyką można się bawić!

Noworoczna odsłonę Cyklu „DZIECINADA”. Tym razem czas na noworoczne eksperymenty w wykonaniu studentów Koła Naukowego Studentów Fizyki UMCS. Zapraszamy wszystkie ciekawe świata i lubiące eksperymentować Dzieci w wieku szkolnym i przedszkolnym.

W programie m. in:
łamanie prawa grawitacji;
trochę styczności w elektryczności;
ciut polotu od ciekłego azotu;
bańki mydlane turbonapędzane.

Koszt uczestnictwa: 5 zł. Nie obowiązują wcześniejsze zapisy.

O Cyklu:
DZIECINADA to cykl wydarzeń edukacyjno – artystycznych dla najmłodszych. W ramach cyklu Dzieci zdobywają nowe umiejętności, biorą udział w warsztatach i spotkaniach, które pokazują im, jak twórczo i wesoło spędzać czas. W ramach cyklu odbywają się koncerty, przedstawienia teatralne, zabawy taneczne. Bo DDK „Węglin” traktuje Dzieci bardzo poważnie! Koordynatorem cyklu jest Sylwia Wójcik.
Wydarzeniom odbywającym się w ramach Cyklu „Dziecinada” patronuje Portal informacyjno-rozrywkowy CzasDzieci.pl oraz Portal Rodziców z Lublina tuDzieci.pl