W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Rzeczywiste/Nierzeczywiste - wystawa fotografii

Rzeczywiste/Nierzeczywiste - wystawa fotografii
Data rozpoczęcia 2013-03-07
Godzina rozpoczęcia 18:30
Kategoria Wystawa

 
 
Dzielnicowy Dom Kultury „Węglin” zaprasza na wystawę zdjęć uczestników I edycji warsztatów fotograficznych "Kurs na foto!". Prezentacja podsumowuje półroczną współpracę z fotografikiem Marcinem Pietruszą. Na wystawie zobaczyć będzie można fotografie "nierzeczywiste", plenerowe, a także portrety.

Pierwsza edycja warsztatów fotograficznych w DDK „Węglin” rozpoczęła się w październiku 2012. Przez kilka miesięcy uczestnicy warsztatów poznawali tajniki sztuki profesjonalnego robienia zdjęć. Zdobywali wiedzę z zakresu technik fotografowania. Poznawali podstawowe oświetlenie studyjne, zasady wykorzystania światła w fotografii i jego pomiar. Nauczyli się korzystać z lamp błyskowych oraz sprzętu modyfikującego światło, kadrowania i wyrażania tematu na zdjęciu. Na wystawie zobaczyć będzie można zdjęcia, na których starali się uchwycić „decydujący moment” i wyrazić siebie obiektywem aparatu.

Wstęp wolny.