W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Selva - masaż dźwiękiem - Barbara Księska & Mateusz Kurowiak & Michał Szymański

Selva - masaż dźwiękiem - Barbara Księska & Mateusz Kurowiak & Michał Szymański
Data rozpoczęcia 2023-08-01
Godzina rozpoczęcia 19:00
Miejsce Galeria Labirynt, ul. ks. J. Popiełuszki 5
Organizator Federacja Fantastyki Feniks
Udział Bezpłatny
Kategoria Spotkanie

Zabierzemy Was do dżungli wypełnionej relaksującymi dźwiękami i medytacyjną wibracją w plemiennym stylu. Wprowadzimy was w głęboki relaks za pomocą mis, dzwoneczków koshi, kalimby, handpana, bębnów szamańskich, kijów deszczowych oraz didgeridoo. Masaż dźwiękiem wprowadza w błogi stan, uwalnia napięcia w ciele, wyzwala emocje, jak i pobudza wyobraźnię. Dzięki częstotliwościom przyrody, które imitują instrumenty relaksacyjne, ponownie nawiążesz kontakt ze swoim sercem oraz podświadomością. Masaż dźwiękiem redukuje dodatkowo stres i lęki, synchronizuje obie półkule, polepsza jakość snu, poprawia koncentrację, wspomaga krążenie krwi, a nawet uśmierza ból.

Wydarzenie jest częścią serii Fantastyczne Spotkania

Wszystkie spotkania odbywają się w każdy wtorek w Galerii Labirynt przy ul. Popiełuszki 5 w Lublinie i rozpoczynają się o godzinie 18.00. Około 19.00 rozpoczyna się prelekcja, dyskusja lub konkurs. Spotkania kończą się o godzinie 21.00. W trakcie ich trwania można również grać w gry planszowe, fabularne, bitewne i karciane. 

CreArt. Sieć miast na rzecz twórczości artystycznej