W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.
Sobota w Labiryncie
Data rozpoczęcia 2018-04-14
Godzina rozpoczęcia 12:00
Miejsce Galeria Labirynt, Lublin, ul. ks. J. Popiełuszki 5
Organizator Galeria Labirynt
Udział Bezpłatny
Kategoria Warsztaty

Warsztaty są przeznaczone dla dzieci w wieku od 6 do 12 lat.

Zajęcia są inspirowane nową wystawą prezentowaną w Galerii Edukacyjnej – W tym cała sztuka . Punktem wyjścia będzie wspólne zwiedzanie. Najmłodsi widzowie przekonają się o tym, że biel może mieć wiele odcieni, poznają też wyjątkową grę: warcaby, w której każdy wygrywa, dowiedzą się ponadto, co łączy pożar z powstaniem Układu Słonecznego oraz zaznajomią się z różnorodnymi technikami artystycznymi w oparciu o pokazywane na wystawie dzieła sztuki. W drugiej części sobotniego spotkania uczestnicy i uczestniczki wykonają prace plastyczne inspirowane wystawą.

Potrzebne materiały zapewnia Galeria Labirynt. Warsztaty trwają ok. 60 minut. Udział jest bezpłatny.

ZAPISY: tel. 466 59 20 wewn. 32 / (imię, nazwisko, wiek dziecka; w tytule e-maila prosimy wpisać datę i nazwę warsztatów). Warunkiem udziału jest otrzymanie maila zwrotnego od organizatora, potwierdzającego rezerwację (dot. zapisów drogą mailową). Zgłoszenia przyjmujemy do godz. 16.00 dnia poprzedzającego warsztaty lub do wyczerpania miejsc.