W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.
Sobota w Labiryncie
Data rozpoczęcia 2018-04-14
Godzina rozpoczęcia 12:00
Miejsce Galeria Labirynt, Lublin, ul. ks. J. Popiełuszki 5
Organizator Galeria Labirynt
Udział Bezpłatny
Kategoria Warsztaty

Warsztaty są przeznaczone dla dzieci w wieku od 6 do 12 lat.

Zajęcia są inspirowane nową wystawą prezentowaną w Galerii Edukacyjnej – W tym cała sztuka . Punktem wyjścia będzie wspólne zwiedzanie. Najmłodsi widzowie przekonają się o tym, że biel może mieć wiele odcieni, poznają też wyjątkową grę: warcaby, w której każdy wygrywa, dowiedzą się ponadto, co łączy pożar z powstaniem Układu Słonecznego oraz zaznajomią się z różnorodnymi technikami artystycznymi w oparciu o pokazywane na wystawie dzieła sztuki. W drugiej części sobotniego spotkania uczestnicy i uczestniczki wykonają prace plastyczne inspirowane wystawą.

Potrzebne materiały zapewnia Galeria Labirynt. Warsztaty trwają ok. 60 minut. Udział jest bezpłatny.

ZAPISY: tel. 466 59 20 wewn. 32 / (imię, nazwisko, wiek dziecka; w tytule e-maila prosimy wpisać datę i nazwę warsztatów). Warunkiem udziału jest otrzymanie maila zwrotnego od organizatora, potwierdzającego rezerwację (dot. zapisów drogą mailową). Zgłoszenia przyjmujemy do godz. 16.00 dnia poprzedzającego warsztaty lub do wyczerpania miejsc.

CreArt. Sieć miast na rzecz twórczości artystycznej