W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Sobota w Labiryncie / warsztaty dla dzieci w wieku 6-12 lat

Sobota w Labiryncie / warsztaty dla dzieci w wieku 6-12 lat
Data rozpoczęcia 2018-02-17
Godzina rozpoczęcia 12:00
Miejsce Galeria Labirynt, ul. ks. J. Popiełuszki 5, Lublin
Organizator Galeria Labirynt
Udział Bezpłatny
Kategoria Warsztaty

Warsztaty są przeznaczone dla dzieci w wieku od 6 do 12 lat.

Punktem wyjścia zajęć jest wystawa prezentowana aktualnie w Galerii Edukacyjnej – Miasto, którego nie widać . W jaki sposób osoby niewidome wykonują rysunki? Co to jest tyflografika i dlaczego zawsze ma ona ścięty jeden róg? W jaki sposób można robić zdjęcia bez użycia wzroku? Czym jest książka dotykowa? Odpowiedzi na te oraz wiele więcej innych pytań będzie można znaleźć podczas warsztatów! Dzieci nie tylko będą miały okazję poznać doświadczalnie wystawę Miasto, którego nie widać, lecz także wykonają prace plastyczne przeznaczone do „oglądania” za pomocą dotyku.

Potrzebne materiały zapewnia Galeria Labirynt. Warsztaty trwają ok. 60 minut. Udział jest bezpłatny.

ZAPISY: tel. 466 59 20 wewn. 32 / (imię, nazwisko, wiek dziecka; w tytule e-maila prosimy wpisać datę i nazwę warsztatów). Warunkiem udziału jest otrzymanie maila zwrotnego od organizatora, potwierdzającego rezerwację (dot. zapisów drogą mailową). Zgłoszenia przyjmujemy do godz. 16.00 dnia poprzedzającego warsztaty lub do wyczerpania miejsc.

CreArt. Sieć miast na rzecz twórczości artystycznej