W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Sobota w Labiryncie | warsztaty rodzinne dla dzieci w wieku 7–12 lat | PL + UA

Sobota w Labiryncie | warsztaty rodzinne dla dzieci w wieku 7–12 lat | PL + UA
Data rozpoczęcia 2023-03-11
Godzina rozpoczęcia 13:00
Miejsce Galeria Labirynt, ul. ks. J. Popiełuszki 5
Organizator Galeria Labirynt w Lublinie
Udział Płatny
Koszt udziału 10 zł/dziecko
Kategoria Warsztaty

Jak wyglądają nasze rodzinne albumy? Dlaczego robimy zdjęcia rodzinne? Czy wykonuje się jeszcze portrety rodzinne? Na warsztatach skupimy się na zdjęciach rodzinnych prezentowanych na wystawie „Piosenka o mojej rodzinie”. Zastanowimy się, w jakich okolicznościach i sytuacjach zostały zrobione. Inspirując się tematem utrwalania ludzkiego wizerunku, wykonamy nawzajem swoje wyjątkowe portrety.

Dostępność: Warsztaty odbywają się na parterze, w pracowni edukacyjnej Galerii Labirynt. W księgarni można bezpłatnie wypożyczyć wózek oraz nauszniki wyciszające. Galeria dysponuje przenośnymi pętlami indukcyjnymi. Informację o potrzebie skorzystania z pętli należy kierować na adres: lub zaznaczyć w formularzu zgłoszeniowym na warsztaty. Warsztaty będą tłumaczone na język ukraiński.
Bilet: 10 zł/dziecko; opiekunom/opiekunkom dzieci uczestniczących w zajęciach, a także osobom z niepełnosprawnościami oraz osobom uchodźczym przysługują bilety bezpłatne.
Zapisy na warsztaty prowadzone są do środy (8.03) lub wyczerpania miejsc. Zapisy są prowadzone online za pomocą formularza zgłoszeniowego.

Potrzebne materiały zapewnia Galeria Labirynt.

Warsztaty trwają ok. 60 minut.

Prowadzenie: Krystian Kamiński, edukator Galerii Labirynt.
Tłumaczenie: Oleksandra Orkusha.