W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.
Spacer: Lublin z duszą
Data rozpoczęcia 2016-11-08
Godzina rozpoczęcia 12:00
Miejsce Stare Miasto
Organizator Urząd Miasta Lublin, Ośrodek „Brama Grodzka Teatr NN”, Duszpasterstwo Akademickie KUL
Kontakt tel. 81 466 2512; email: spacery@lublin.eu
Udział Bezpłatny
Kategoria Spacer

Studentów oraz uczniów szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych zapraszamy do udziału w oryginalnych wycieczkach. Spacery „Lublin z Duszą” to spotkania z pasjonatami naszego miasta, a także okazja, aby lepiej poznać najciekawsze miejsca i instytucje.

Wycieczki zostały opracowane w autorski sposób z udziałem specjalnie zaangażowanych do projektu przewodników tzw. „opowiadaczy”, którzy w barwny sposób potrafią słowem portretować Lublin. To dzięki nim można poznać czym jest Dusza miasta. Uczestnictwo w wycieczkowej grupie ma jeszcze jeden walor: pozwala na nawiązanie znajomości z innymi młodymi ludźmi (studentami bądź uczniami szkół ponadgimnazjalnych). Organizatorzy polecają spacery wszystkim tym, którzy chcieliby lepiej poznać miasto i bardziej je polubić.

Mimo, że "Lublin z Duszą" korzysta z historycznego i kreatywnego bogactwa miasta, nie jest projektem ani turystycznym ani kulturalnym. To projekt motywujący i inspirujący młodych, a wykorzystywanie oraz rozwijanie potencjału młodości ma dla Miasta bardzo duże znaczenie – mówi Barbara Kostecka z Urzędu Miasta Lublin.

Z terminami wycieczek można zapoznać się na stronie spacery.lublin.eu.

Wymagane są wcześniejsze zapisy - drogą mailową bądź telefonicznie. Informacje i zapisy: Urząd Miasta Lublin Wydział Strategii i Obsługi Inwestorów plac Litewski 1, pokój 303, III piętro tel. 81 466 2515; email: 

Organizatorami spacerów są: Urząd Miasta Lublin, Ośrodek „Brama Grodzka Teatr NN”, Duszpasterstwo Akademickie KUL. Współpracujemy z lubelskimi uczelniami, szkołami, instytucjami kultury, a także innym podmiotami, którym bliska jest idea „Lublina z Duszą”.