W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.
Spektakl 2x2
Data rozpoczęcia 2014-04-15
Godzina rozpoczęcia 20:00
Miejsce ACK "Chatka Żaka", ul. Radziszewskiego 16
Kategoria Spektakl

2x2 to opowieść o związku kobiety i mężczyzny. O miłości. O jej ulotności. O tęsknocie za nią, i o tym, jak o nią walczymy, ile jesteśmy za nią w stanie dać.
2x2 to ciepła, wzruszająca historia czwórki, a może dwójki bohaterów, którzy mierząc się ze swoją przeszłością nieśmiało spoglądają w dal przyszłości.
2x2 to dramat na dwoje aktorów, to sceniczne spotkanie będące źródłem humoru, zamyślenia... a przede wszystkim prawdy o życiu :)

Reżyseria: Marcin Wąsowski
Światło: Włodzimierz Pawelec
Obsada: Karolina Wójciga, Adam Organista
Bilety 10zł / 12 zł.

Marcin Wąsowski – polski artysta kabaretowy, członek Kabaretu Świerszczychrząszcz. Od ponad dziesięciu lat zajmuje się teatrem Wcześniej współpracował z łódzkim Teatrem MMS i Teatrem A. Absolwent Technikum Elektronicznego, z wykształcenia magister matematyki.

Karolina Wójciga – studentka trzeciego roku filologii polskiej na UMCS. Debiutowała rolą Barbary Bzowskiej w „Awanturze o Basię” w reżyserii Cezarego Domagały w Teatrze Powszechnym w Radomiu. Możemy oglądać ją w Teatrze Kameralnym w Lublinie w spektaklach „Ania z Zielonego Wzgórza” oraz „Ten obcy”. Choć swoją przyszłość wiąże z dziennikarstwem, o aktorstwie myśli poważnie jako inwestycji w siebie. Spektakl „2x2” jest dla niej dużym wyzwaniem. Rola, którą zagra jest kolejnym krokiem w długiej drodze do aktorstwa.

Adam Organista - lubelski aktor teatralny, członek grupy improwizacji teatralnej No Potatoes, od 2010 aktor Teatru Kameralnego w Lublinie. Debiutował w spektaklu "Szatan z 7 Klasy". Adam Organista jest znany ze swojej determinacji w dążeniu do perfekcjonizmu. Do każdej, nawet najmniejszej roli przygotowuje się z ogromnym zaangażowaniem. Fascynująca praca nad rolą w spektaklu 2x2 daje mu możliwość zaprezentowania wszechstronnego warsztatu teatralnego, ale również umożliwia zdobycie wielu nowych umiejętności. Z wykształcenia jest matematykiem.

CreArt. Sieć miast na rzecz twórczości artystycznej