W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.
Spektakl „52”
Data rozpoczęcia 2011-11-24
Godzina rozpoczęcia 20:00
Miejsce Dom Kultury LSM, K. Wallenroda 4a
Kategoria Spektakl

Teatr WAK - „52”
Spektakl opiera się na fragmentach z „Czekając na Godota” S. Becketa i „Uczty” Platona. Składa się z kilku scen opowiadających o współczesnym człowieku, który w celu zapewnienia sobie godnych warunków życia jest w stanie pracować w różnych, nie do końca zgodnych ze swoimi zainteresowaniami, zawodach. Potrzebuje silniejszych sposobów na odreagowanie codziennej walki z samym sobą - sięga po używki pomagające mu poczuć maksymalną swobodę. Wtedy też przypomina sobie o ideach i wartościach, którymi mógłby się kierować, gdyby nie musiał zabiegać o dobra materialne.

„52” to spektakl przygotowany przez Daniela Chlibiuka na egzamin dyplomowy ze specjalizacji teatralnej w ramach studiów na kierunku Pedagogika o specjalności Animator i Menedżer Kultury na lubelskim UMCS. Premierowy pokaz odbył się w maju 2011 roku.

Reżyseria: Daniel Chlibiuk
Występują: Marek Żmuda i Piotr Deneka

Powiązane:

Dom Kultury LSM