W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Spektakl: Desiderium | Teatr Tańca zMYsł

Spektakl: Desiderium | Teatr Tańca zMYsł
Data rozpoczęcia 2022-10-26
Godzina rozpoczęcia 20:00
Miejsce ACKiM UMCS "Chatka Żaka", ul. Radziszewskiego 16
Udział Bezpłatny
Kategoria Spektakl

Nawet jeśli ludzki głód nie ma granic, wszystko inne w świecie jest skończone. Jaka jest różnica między potrzebą a pragnieniem? Kiedy to drugie przeradza się w niepohamowaną żądzę? Po co człowiek jest w stanie sięgnąć, by stymulować się dalej? Już niedługo widzowie będą mieli okazję zadać sobie te pytania, a to za sprawą najnowszego spektaklu Teatru Tańca zMYsł pt. „Desiderium”. 

„Desiderium” jest poszukiwaniem granic. Między potrzebą, pragnieniem a żądzą. Między kontrolą a byciem kontrolowanym. Studium ludzkiego głodu – tego zdrowego, motywującego do życia oraz tego odbierającego człowieczeństwo, sprowadzającego ludzką jednostkę do istoty wiecznie niezaspokojonej. Spektakl jest inspirowany powieścią Aldousa Huxley'a pt. ”Nowy wspaniały świat”.

UWAGA! Spektakl przeznaczony jest dla osób dorosłych. Spektakl nie jest przeznaczony dla osób chorych na epilepsję.

Zakup biletów online

CreArt. Sieć miast na rzecz twórczości artystycznej