W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Spektakl dla dzieci „Co to?”

Spektakl dla dzieci „Co to?”
Data rozpoczęcia 2012-04-22
Godzina rozpoczęcia 17:30
Kategoria Spektakl

Studio Teatralne BLUM prezentuje spektakl „Co to?”.
Studio powstało w 2003 r. z inicjatywy Lucyny Winkiel i Artura Szycha. Wyznając zasadę, że teatr jest niezbędnym elementem prawidłowego rozwoju dziecka, swoje działania artystyczno-pedagogiczne kieruje głównie do najmłodszych widzów. W Polsce należy do prekursorów, jeśli chodzi o spektakle przeznaczone do dzieci do czwartego roku życia. Regularnie organizuje także warsztaty teatralne rozwijające wyobraźnię i kształtujące wrażliwość.

Autorki spektaklu, Lucyna Winkiel i Katarzyna Pawłowska, poprzez wykorzystanie wielkich pluszowych figur, tworzą barwną rzeczywistość dziecięcych rozrywek. Różnokolorowe kształty układają się w przestrzeń, która zachęca do wspólnej zabawy. Spektakl uczy kreatywności i w atrakcyjny sposób pokazuje, jak aktywnie odbierać sztukę.

Spektakli dla dzieci do lat czterech.
Cena: 30 PLN (bilety sprzedawane są dla dzieci – opieka bezpłatna. Uwaga: razem z dzieckiem na scenie, gdzie odbywają się przedstawienia może przebywać tylko jeden opiekun, drugi opiekun chcący uczestniczyć w przedstawieniu siada na widowni). Bilety na spektakl „Co to?” można kupić tylko w kasie teatru.