W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.
Spektakl dla dzieci: "Skarb"
Data rozpoczęcia 2014-10-19
Godzina rozpoczęcia 17:30
Miejsce Teatr Stary, Jezuicka 18
Kategoria Akcja

Cena: 30 PLN (bilety sprzedawane są dla dzieci – opiekunowie wchodzą bezpłatnie. Uwaga! razem z dzieckiem na scenie, gdzie odbywają się przedstawienia może przebywać tylko jeden opiekun, drugi opiekun chcący uczestniczyć w przedstawieniu zajmuje miejsce na widowni). Bilety na spektakl można kupić tylko w kasie teatru.

Spektakl dla dzieci w wieku od 2,5 do 5 lat w reżyserii Leszka Mądzika. Bohaterami przedstawienia stają się najmłodsi widzowie. Zakładając wciąż nowe kolorowe maski, spotykają różne przygody, które doprowadzą ich do szczęśliwego końca. Tak o swoich inspiracjach mówi reżyser: „Świat budowany w czasie, w którym dorastamy, jest pełen tajemnic, fantazji i wyobraźni. Właściwie każdy dzień jest ilustrowany obrazami, które czytelne są tylko dla jego twórców. Pozbawione fałszu emocje wzruszają swoją autentycznością i szczerością.”

Premiera spektaklu odbyła się 20 października 2013 r., spektakl będzie regularnie powracał na afisz Teatru Starego.

Scenariusz i reżyseria: Leszek Mądzik
Konsultacja pedagogiczna: Justyna Cholewińska
występują: Konard Biel, Mateusz Kaliński
Premiera: 20.10.2013

CreArt. Sieć miast na rzecz twórczości artystycznej