W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Spektakl dla dzieci „Śpiewanki"

Spektakl dla dzieci „Śpiewanki"
Data rozpoczęcia 2012-12-09
Godzina rozpoczęcia 16:00
Kategoria Spektakl

Studio Teatralne BLUM prezentuje „Śpiewanki"
Spektakl dla dzieci do 4 roku życia.

Spektakl dla najmłodszych widzów. Tym razem dzieci wspólnie z twórcami przedstawienia wyruszają do krainy dźwięków. Nośnikiem emocji i nastrojów staje się tu przede wszystkim ludzki głos.

Połączenie zabawy głosem ludzkim oraz śpiewu z dźwiękami wydobywanymi z niezwykłego instrumentu: dużych kolorowych cymbałków (dzwonków chromatycznych) - stanowiących obok barwnych kostiumów aktorów jedyny element scenografii - daje świetny pretekst do wspólnej zabawy w muzykowanie. Każdy mały widz po przedstawieniu otrzymuje do wypróbowania własny instrument (małe cymbałki) by całość spektaklu zakończyć "wielkim koncertem".

Bilety: 30 zł – cena jednego miejsca na widowni. Jeśli dziecko będzie siedziało na kolanach opiekuna, wstęp dla dziecka jest bezpłatny.