W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Spektakl dla najmłodszych: „Fju, fju!”

Spektakl dla najmłodszych: „Fju, fju!”
Data rozpoczęcia 2013-11-16
Godzina rozpoczęcia 11:00
Kategoria Spektakl

„Fju, fju!” - spektakl dla najmłodszych w ramach Cyklu „Dziecinada”

W ramach Cyklu „Dziecinada” zapraszamy na wyjątkowy spektakl skierowany do najmłodszych widzów. Polisensoryczność i interaktywność spektaklu oraz jego uproszczona fabuła powodują, że Dzieci stają się uczestnikami spektaklu. Scenariusz i reżyseria - Liza Szczęśliwa
Spektakl „Fju, fju!” powstał z myślą o najmłodszym widzu. Dzieci odbierają spektakl przez wszystkie zmysły: mają kontakt ze scenografią, opiekują się Ptasiem, który dopiero co wykluł się z gigantycznego jaja. Mogą posmakować (również dosłownie) ptasiego świata. Niezwykle rozbudowana jest warstwa akustyczna spektaklu: ptasie odgłosy, czy całe sekwencje dźwięków, które układają się w zrozumiałe dla dziecka treści. Muzyka inspirowana jest rytmiką i brzmieniami indian. W jej wytwarzaniu dzieci mogą uczestniczyć za sprawą instrumentów ustawionych w zasięgu publiczności i animowanych przez muzyka, który zachęca do gry. Wybujała scenografia sprawia, że dzieci mogą empatycznie wejść w świat zwierząt i ingerować w zdarzenia. Spektakl został pozytywnie oceniony przez pedagogów przedszkolnych, również z grup Montessori, jak i pedagogów specjalnych.

Koszt uczestnictwa - 5 zł. Ilość miejsc ograniczona. Zapisy s.wojcik@ddkweglin.pl / 81 466 59 15