W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Spektakl "Kot w butach" w Skansenie

Spektakl "Kot w butach" w Skansenie
Data rozpoczęcia 2020-08-16
Godzina rozpoczęcia 11:00
Miejsce Muzeum Wsi Lubelskiej
Organizator Teatr Muzyczny w Lublinie
Udział Płatny
Kategoria Spektakl

Teatr Muzyczny w Lublinie zapraszam do Skansenu na spotkanie z najsławniejszym Kotem! Na terenie Muzeum Wsi Lubelskiej pojawi się scena, a na niej nasz Kot w butach!

Kot w butach to przedstawienie dla dzieci na podstawie bajki Jana Brzechwy, przygotowane przez Teatr Muzyczny w Lublinie. Jerzy Turowicz, autor scenariusza i jednocześnie reżyser, wprowadził do spektaklu również nowe postaci. Młodziutka publiczność będzie więc mogła śledzić nieznane dotąd historie o najsłynniejszym kocie i jego Panu Janku. Wśród wielu przygód spotykają oni na swojej drodze przemądrzałe kuropatwy, dzielne zające, a także czarownicę i czarnoksiężnika, który zmienia się w groźnego lwa, sprytną żmiję, a nawet w mysz. Jak w każdej z bajek - wszystko dobrze się kończy, Janek żeni się z królewną, a Kot... łapie myszy w królestwie.

Muzykę do przedstawienia napisał Janusz Baca. Choreografię ułożyła Izabela Krupka.

Bilety do nabycia online: www.teatrmuzyczny.eu do 13.08 oraz na miejscu przed wydarzeniem /płatne gotówką/.
Bilety upoważniają do wejścia na spektakl, a także całodniowego pobytu w Skansenie! Liczba miejsc ograniczona!

CreArt. Sieć miast na rzecz twórczości artystycznej