W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.
Spektakl: Kręciupa
Data rozpoczęcia 2017-12-17
Godzina rozpoczęcia 16:00
Miejsce Teatr Stary w Lublinie, ul. Jezuicka 18
Organizator Teatr Stary w Lublinie
Udział Płatny
Koszt udziału 30 zł
Kategoria Spektakl

reżyseria, scenariusz, scenografia: Tomasz Maśląkowski
muzyka: Grzegorz Mazoń 
choreografia: Maćko Prusak 
obsada: Tomasz Maśląkowski, Grzegorz Mazoń

czas trwania: 30 min + 15 min zabawy
Spektakl dla dzieci w wieku od 1 do 5 lat.

Bilety: 30 zł (sprzedawane są dla dzieci – opiekunowie wchodzą bezpłatnie). Bilety na spektakl można kupić tylko w kasie teatru. Obowiązuje wcześniejsza rezerwacja.

Uspokój się. Usiądź choć na chwilę. Przestań się KRĘCIĆ. Nie mogę. Nie chcę!
Muzyczno-ruchowy spektakl dla najnajmłodszych i ich rodziców. Opowieść o niepowstrzymanej potrzebie ruchu i niemożności powstrzymania się od KRĘCENIA. “Kręcipupa” przenosi widza w świat abstrakcji plastycznej, wykorzystując w tym celu przedmioty codziennego użytku. Domowa przestrzeń, w której rozgrywa się akcja przedstawienia, nabiera nowych znaczeń, otwierając widza na nieoczekiwane skojarzenia i rozbudzając jego wyobraźnię.

UWAGA: Udział w spektaklu grozi napadami wesołości. Może wystąpić problem z powstrzymaniem się od tańca. Poważni rodzice wchodzą na własną odpowiedzialność.

„Kręcipupa” jest koprodukcją Fundacji LALE.Teatr i Wrocławskiego Teatru Lalek.
Spektakl zrealizowany ze środków finansowych Miasta Wrocław.

Uwaga! Razem z dzieckiem na scenie może przebywać tylko jeden opiekun, drugi opiekun chcący uczestniczyć w spektaklu zajmuje miejsce na widowni.