W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.
Spektakl: Kruk z Tower
Data rozpoczęcia 2022-02-05
Godzina rozpoczęcia 20:00
Miejsce Teatr Stary w Lublinie, ul. Jezuicka 18
Organizator Teatr Stary w Lublinie
Udział Płatny
Koszt udziału 20-80 zł
Kategoria Spektakl

"Kruk z Tower"
Teatr Dramatyczny m. st. Warszawy
autor: Andriej Iwanow
tłumaczenie: Bożena Majorczyk
reżyseria: Aldona Figura
scenografia i kostiumy: Joanna Zemanek
światła: Andrzej Król
projekcje: Marta Miaskowska
muzyka: Radosław Duda
występują: Katarzyna Herman, Konrad Szymański

premiera: 19 lutego 2021 r.
czas trwania: 1,5 godz. (bez przerwy)

Nastoletni Kostia po śmierci ojca żyje w konflikcie z matką. Wolny czas spędza przed komputerem, pała nienawiścią do świata i rodziny. Matka zaniepokojona jego stanem postanawia przeprowadzić niecodzienny eksperyment. Tworząc fałszywe konto na Facebooku, nawiązuje z synem kontakt, którego nie doświadcza w rzeczywistości. Wirtualna relacja pomiędzy Toffi a Krukiem z Tower przeradza się w szczerą rozmowę samotnych osób tęskniących za normalnością. Jednak czy ryzykowna gra, którą podejmuje matka, aby odzyskać syna, ma szansę przerodzić się w prawdziwą więź?

Nagrody:

  • Katarzyna Herman za rolę Matki otrzymała PIERWSZĄ NAGRODĘ AKTORSKĄ na 61. Kaliskich Spotkaniach Teatralnych – Festiwalu Sztuki Aktorskiej oraz została Naj-Bogusławską aktorką w plebiscycie publiczności.
  • Konrad Szymański za rolę Syna otrzymał TRZECIĄ NAGRODĘ AKTORSKĄ na 61. Kaliskich Spotkaniach Teatralnych – Festiwalu Sztuki Aktorskiej.

Spektakl bierze udział w programie TEATR POLSKA 2021.

Bilety: I - 80 zł, II - 60 zł, III – 40 zł, stojące - 20 zł
Każda osoba, która nabyła bilet na wydarzenie podlega obowiązkowi dostosowania się do wymogów i regulacji związanych z epidemią COVID-19, obowiązujących w dniu wydarzenia.