W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Spektakl "Lale" Teatru Podłogowo

Spektakl "Lale" Teatru Podłogowo
Data rozpoczęcia 2013-01-13
Godzina rozpoczęcia 16:00
Kategoria Spektakl

Teatr Stary zaprasza na Spektakl "Lale" Teatru Podłogowo

Spektakl stworzyli, piosenki - dźwięki zaśpiewali, występują: Janka Jankiewicz-Maśląkowska, Tomasz Maśląkowski

Podłoga to miejsce szczególnie bliskie najmłodszym dzieciom. Jest to przestrzeń pierwszych kroków, pierwszych zabaw, pierwszych przejawów dziecięcej samodzielności, pierwszych kontaktów ze światem. Dlatego Teatr Lale postanowił zmierzyć się z tak ważnym, pierwotnym tematem i stworzył spektakl „Podłogowo”.
Przedstawienie zabiera małego widza w abstrakcyjny świat plastyki i muzyki, odkrywając nowe przestrzenie dla wyobraźni i kreatywności.

Zapraszamy do wspólnej podróży w głąb podłogi, która kryje w sobie mnóstwo tajemnic. Dotknij. Poczuj. Usłysz. Wyobraź sobie i dołącz do zabawy.

LALE.Teatr to nieformalna grupa teatralna z Wrocławia współtworzona przez Jankę Jankiewicz-Maślakowską oraz Tomasza Maśląkowskiego w ramach projektu LALE.Li.Lo.Lu.Ly.

Przedstawienie dla dzieci w wieku od 1 do 5 lat.
Bilety w cenie 30 zł (bilety sprzedawane są dla dzieci – opieka bezpłatna. Uwaga! razem z dzieckiem na scenie, gdzie odbywają się przedstawienia może przebywać tylko jeden opiekun, drugi opiekun chcący uczestniczyć w przedstawieniu zajmuje miejsce na widowni).
Godziny otwarcia kasy teatru: poniedziałek i czwartek 10.00 - 16.00; wtorek, środa i piątek 10.00 - 18.00; oraz na godzinę przed każdym wydarzeniem. Wejście do kasy od ulicy Dominikańskiej. Tel: 81 466 59 25; info@teatrstary.eu