W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Spektakl Mistrzów Magii: "Prestiż"

Spektakl Mistrzów Magii: "Prestiż"
Data rozpoczęcia 2021-11-30
Godzina rozpoczęcia 19:00
Miejsce Dzielnicowy Dom Kultury SM "Czechów", ul. Kiepury 5A
Udział Płatny
Koszt udziału 75 zł
Kategoria Widowisko

"Prestiż" to interaktywne show, łączące w sobie niesamowite triki, zapierające dech w piersiach iluzje, przenikliwy mentalizm oraz niezwykłe umiejętności artystów. Całość doprawiona odpowiednią dawką humoru. 

Podczas 90-minutowego show wystąpią:

Piotr Denisiuk – iluzjonista, finalista „Mam Talent!”, twórca portalu Nauka Iluzji. Jego występom przyświeca jeden cel: wzbudzenie zachwytu, a jego klasa i czysta magia sprawią, że będziesz długo wspominał to, co się stało.
Michał Skubida – iluzjonista występujący zarówno w Polsce jak i za granicą, który niezwykle zgrabnie łączy stand-up z magią. Mistrz Polski One Man Show 2018. Dzięki niemu będziesz przecierał oczy z dwóch powodów – ze śmiechu i niedowierzania.
Dawid Świstek – najbardziej tajemniczy iluzjonista w Polsce, półfinalista „Mam Talent!”. Estetyka, piękno, magia. Te trzy słowa najlepiej opisują to, co będziesz miał szansę zobaczyć.


Bilety na kupbilecik

Uwaga: występ jest skierowany dla osób powyżej 12 roku życia. Dzieci poniżej 12 lat również mogą zobaczyć spektakl jednak jest on skierowany przede wszystkim dla dorosłych i młodzieży.

CreArt. Sieć miast na rzecz twórczości artystycznej