W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Spektakl: Morderstwo w hotelu Domain D'Auruac

Spektakl: Morderstwo w hotelu Domain D'Auruac
Data rozpoczęcia 2023-11-24
Godzina rozpoczęcia 19:00
Miejsce Centrum Spotkania Kultur, plac Teatralny 1
Organizator Centrum Spotkania Kultur w Lublinie
Udział Bezpłatny
Kategoria Spektakl

TEATR SCENA 16 (TARNOBRZEG)

Francja, zabytkowy hotel Domaine d'Auriac. Do tego miejsca przyjeżdżają goście, którzy pozornie nie mają ze sobą nic wspólnego. Ich odpoczynek zostaje przerwany już pierwszej nocy, kiedy dochodzi do morderstwa. Wszyscy są podejrzani. Wszyscy mają coś na sumieniu.
Kto okaże się zabójcą? Fabuła spektaklu wciąga widza w wir wydarzeń, skłania do zabawy w detektywa. Jednakże, tropy i zeznania bohaterów potrafią wielokrotnie zwieść na manowce nawet najlepszego śledczego. Uwaga, nie ma czasu na pełną koncentrację, gdyż absurdalne sytuacje i kuriozalne dialogi komicznie plączą nici kryminalnych powiązań. 

Bezpłatne wejściówki do odbioru w Kasie CSK. 

Wydarzenie w ramach Ogólnopolskiego Festiwalu Teatrów Dla Amatorskich Grup Teatralnych

Tegoroczna edycja  dedykowana jest tym grupom, które bazują na dramaturgii współczesnej lub scenariuszach autorskich z jednej strony, z drugiej, na klasycznych sztukach teatralnych w tradycyjnej realizacji. Naszą ideą jest ci. Festiwal ma na celu prezentację ciekawych spektakli oraz dyskusję porównawczą podczas panelu. Festiwal kierujemy do wszystkich fanów teatru, nie tylko tych, którzy sami realizują działania amatorskie, ale także teoretyków i fascynatów i osoby lubiące teatr tak po prostu.

CreArt. Sieć miast na rzecz twórczości artystycznej