W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Spektakl: O czym marzą kulki”

Spektakl: O czym marzą kulki”
Data rozpoczęcia 2023-06-07
Godzina rozpoczęcia 11:00
Miejsce Centrum Kultury w Lublinie, ul. Peowiaków 12
Organizator Centrum Kultury w Lublinie
Udział Płatny
Kategoria Spektakl

Centrum Kultury w Lublinie zaprasza na pierwszy spektakl dla dzieci stworzony przez Lubelski Teatr Tańca! „O czym marzą kulki” to wizualna, kolorowa podróż po świecie wyobraźni. 

Język tańca współczesnego nie tworzy opowieści, lecz wprowadza dziecko w świat kształtów i faktur, skojarzeń i uczuć. Niepozorne przedmioty za sprawą muzyki, ruchu i światła zyskają nowe znaczenia. W rękach tancerzy kolorowe kulki mogą stać się owadami, rybami, zegarem, a nawet statkiem kosmicznym! 

„O czym marzą kulki” to spektakl, który stwarza dla najmłodszych widzów przestrzeń oderwania się od codzienności. Kiedy nie ma słów, a ruch staje się nośnikiem treści, dzieci mają większe pole do interpretacji tego, co widzą i odczuwają. Jest tu zabawa, kolor, lekkość i są… bańki mydlane!

Bilety dostępne w kasie Centrum Kultury oraz sprzedaży online. 

Lubelski Teatr Tańca: O czym marzą kulki?
Sala Widowiskowa CK
PREMIERA: 4 czerwca, godz. 14:00
Pozostałe pokazy: 5.06, godz. 12:00 / 7.06, godz. 11:00 i 13:00

CreArt. Sieć miast na rzecz twórczości artystycznej