W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Spektakl „Pokój wspomnień”

Spektakl „Pokój wspomnień”
Data rozpoczęcia 2013-04-18
Godzina rozpoczęcia 17:30
Kategoria Spektakl

Dzielnicowy Dom Kultury "Węglin" zaprasza na spektakl tańca współczesnego „POKÓJ WSPOMNIEŃ” w wykonaniu dziecięcej GRUPY TEATRU TAŃCA, zespołu działającego w DDK „Węglin” pod okiem Justyny Jasłowskiej.

„Pokój wspomnień” to zbiór wytańczonych opowieści o wyjątkowym miejscu i prostej historii, jaka się tam wydarzyła. Każdy z uczestników warsztatów przywoływał i malował szczególne dla niego wspomnienie indywidualnie i w przełożeniu na układ taneczny. Wspomnienia każdego z osobna przerodziły się następnie we wspólne przemyślenia o sprawach dla nich ważnych. Swoim tańcem obrazują tematy fascynacji drugim człowiekiem, ulegania wpływom, potrzeby autorytetów i wartości przyjaźni.

Występują:
Aleksandra Baranowska, Klaudia Dyszewska, Laura Dziuba, Agata Janczak, Szymon Józefczuk, Weronika Józefczuk, Hanna Praczyk, Magda Waniowska, Ewelina Zacharska.

wstęp wolny!