W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.
Spektakl: Pomoc domowa
Data rozpoczęcia 2021-06-26
Godzina rozpoczęcia 19:00
Miejsce Centrum Kongresowe Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie, ul. Akademicka 15
Organizator Agencja Koncertowa TOMMA
Udział Płatny
Koszt udziału 80,-, 90,-, 100,- PLN
Kategoria Spektakl

„Pomoc domowa" – to sztuka, która zawładnęła scenami całego świata. Doskonała farsa mistrza Marca Camolettiego podbija serca widzów wartką akcją, błyskotliwymi dialogami i inteligentnym humorem. Znakomita interpretacja i przekład Bartosza Wierzbięty znanego z takich przekładów jak „SHREK”, „ASTERIX I OBELIX”, „RYBKI Z FERAJNY” czy „MADAGASCAR” gwarantuje doskonałą zabawę!

Z zapartym tchem podąża się za losami męża, żony, kochanki i kochanka szczególnie gdy łączy ich jedyna, błyskotliwa, urzekająca, spostrzegawcza i pełna uroku Nadia czyli POMOC DOMOWA. Pod jej okiem rozgrywają się sytuacje gorące, szybkie i zawiłe! Nadia staje się sternikiem miłosnego labiryntu i to ona pociągając za sznureczki jako jedyna zna odpowiedź na wszystkie nurtujące pytania. Czy czy uda się dochować tajemnicy i znaleźć wyjście z tej miłosnej spirali? Odpowiedzi i poczucie świetnie spędzonego czasu przekażą Państwu doskonale wykreowane postaci w gwiazdorskiej obsadzie!

Obsada:

  • Nadia: Dominika GWIT /Piotr PRĘGOWSKI
  • Olga: Joanna KUPIŃSKA
  • Norbert: Michał MIKOŁAJCZAK /Krzysztof IBISZ
  • Maja: Agata ZAŁĘCKA
  • Marek: Sebastian STANKIEWICZ / Michał PIRÓG

Bilety: 

  • Bilety w internecie : kupbilecik.pl, biletyna.pl, ebilet.pl
  • Rezerwacje grupowe: TEL. 887 410 411, e-mail: