W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Spektakl: "Przygaszeni – Przeżyj to sam"

Spektakl: "Przygaszeni – Przeżyj to sam"
Data rozpoczęcia 2013-11-30
Godzina rozpoczęcia 17:00
Kategoria Akcja

Stowarzyszenie Artystów "Bliski Wschód" "Przygaszeni – Przeżyj to sam" (Lublin)

Działanie o charakterze performatywno-interaktywnym inspirowane formą submersive theatre, ale z rozbudowaniem jej i pogłębieniem w całej rozciągłości.
Treść spektaklu oparta jest z jednej strony na bieżących wydarzeniach z życia Lublina, z drugiej zaś na fragmentach „Fausta” Goethego, który był fundamentem dla zbudowania postaci i relacji między nimi.
Kornelia i Zbyszek. Podzielony związek aktorów. Ona wciąż wierzy w rozpoczęcie swojej kariery, on wygasła gwiazda żyjąca przeszłością.

Świat przedstawiony to mieszkanie artystów. Publiczność wchodzi w środek ich życia, siedzi między nimi, jest częścią akcji. Korzysta z tych samych krzeseł i kanap, może otwierać szafki, przeglądać książki, czasopisma, albumy, śledzi aktorów za pomocą systemu kamer i projektorów rozmieszczonych w różnych pokojach.

Reżyseria: Joanna Lewicka
Obsada: Katarzyna Tadeusz, Dariusz Jeż
Scenografia: Piękno Panie
Technika: Karol Rębisz
Produkcja: Łukasz Wójtowicz

spektakl trwa ok. 55 min.
cegiełki: 20 zł za godzinę
Z uwagi na ograniczoną przestrzeń (ok. 40 miejsc) konieczna jest wcześniejsza rezerwacja miejsc – e-mail: kattade@gmail.com, tel. 505 106 793.