W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.Zamknij

Drukuj stronę do PDF Spektakl: "Skarb"

Data rozpoczęcia 2015-01-18
Godzina rozpoczęcia 17:30
Miejsce Teatr Stary, Jezuicka 18
Kategoria Spektakl

Cena: 30 PLN (bilety sprzedawane są dla dzieci – opiekunowie wchodzą bezpłatnie. Uwaga! razem z dzieckiem na scenie, gdzie odbywają się przedstawienia, może przebywać tylko jeden opiekun. Drugi opiekun, chcący uczestniczyć w przedstawieniu, zajmuje miejsce na widowni). Bilety na spektakl można kupić tylko w kasie teatru.

Scenariusz i reżyseria: Leszek Mądzik
Konsultacja pedagogiczna: Justyna Cholewińska
występują: Konard Biel, Mateusz Kaliński

Spektakl dla dzieci w wieku od 2,5 do 5 lat w reżyserii Leszka Mądzika. Bohaterami przedstawienia stają się najmłodsi widzowie. Zakładając wciąż nowe kolorowe maski, spotykają różne przygody, które doprowadzą ich do szczęśliwego końca. Tak o swoich inspiracjach mówi reżyser: „Świat budowany w czasie, w którym dorastamy, jest pełen tajemnic, fantazji i wyobraźni. Właściwie każdy dzień jest ilustrowany obrazami, które czytelne są tylko dla jego twórców. Pozbawione fałszu emocje wzruszają swoją autentycznością i szczerością.”

Premiera spektaklu odbyła się 20 października 2013 r., spektakl będzie regularnie powracał na afisz Teatru Starego.

Powiązane:

Teatr Stary

Najważniejsze wydarzenia cykliczne