W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Spektakl: Spowiedź masochisty

Spektakl: Spowiedź masochisty
Data rozpoczęcia 2016-01-14
Godzina rozpoczęcia 19:00
Miejsce Akademickie Centrum Kultury „Chatka Żaka” przy ul. Idziego Radziszewskiego 16
Organizator Studenckie Koła Artystyczno-Naukowe Teatrologów UMCS
Udział Bezpłatny
Kategoria Spektakl

"Spowiedź masochisty" to dramat, traktujący o zagubieniu człowieka, o jego zaburzonej seksualności i rozległym a jednocześnie wielowarstwowym konflikcie z otaczającą go rzeczywistością. Zaburzona seksualność jest tu jednak jedynie przykrywką, pod którą rozgrywa się prawdziwy dramat, którego bohaterami są tak naprawdę wszyscy współcześni ludzie. Demokratyczne społeczeństwa w pędzie pracy zapominają o najważniejszych wartościach. Miłość, rodzina, godność są tu tylko frazesami, takimi samymi jak w prawdziwym życiu. Zamiast tego: katorżnicze wyrzeczenia, praca za marne lub żadne pieniądze, podporządkowywanie swojego życia bezwzględnym pracodawcom, pęd za pieniądzem i utknięcie w konsumpcjonizmie, który z roku na rok wchodzi na coraz wyższy poziom absurdu, o tym tak naprawdę traktuje „Spowiedź masochisty”.

Występują: Arkadiusz Bartnicki, Aleksandra Klimek, Monika Kołcz, Kamil Rzeszowski, Ekaterina Sharapova, Dominika Trykacz, Barbara Żarinow
Muzyka: Mikołaj Bajew, Tomasz Tyczyński
Scenariusz: Marta Kostrzewa, Barbara Żarinow
Wsparcie merytoryczne: Konrad Biel

CreArt. Sieć miast na rzecz twórczości artystycznej