W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Spektakl: Szewczyk Dratewka, czyli bajka do zjedzenia

Spektakl: Szewczyk Dratewka, czyli bajka do zjedzenia
Data rozpoczęcia 2019-09-22
Godzina rozpoczęcia 12:00
Miejsce Sala Andersena, Centrum Spotkania Kultur, Plac Teatralny 1, 20-029 Lublin
Organizator Teatr im. H. Ch. Andersena w Lublinie
Udział Płatny
Kategoria Spektakl

Doskonale znana historia dzielnego Szewczyka Dratewki, który swoim sprytem pokonuje złego smoka, tym razem opowiedziana zostaje w kuchennej scenerii przy użyciu kuchennych sprzętów, w towarzystwie smaków i zapachów. Wszystkie postaci bajki powstają w trakcie trwania spektaklu. Cały baśniowy świat kreowany jest przed dziećmi, a w czasie trwania opowieści z warzyw gotujemy zupę. “Bajka do zjedzenia”  ma zachęcić dziecięcą widownię do tego samego, a także rozbudzić wyobraźnię i pokazać , jak przyjemnie można bawić się w teatr używając prostych domowych przedmiotów.

wiek 3+ / czas: 50 min.
Spektakl na podstawie Legend Polskich. 

TWÓRCY I OBSADA:

  • Wioletta Tomica
  • Gabriela Jaskuła
  • Bogusław Byrski

Możliwość zagrania spektaklu w szkole, przedszkolu, domu kultury lub innym wybranym miejscu poza siedzibą Teatru. Prosimy o kontakt z Działem Organizacji Widowni