W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Spektakl Teatru Bagatela w Krakowie "Sprzedawcy gumek"

Spektakl Teatru Bagatela w Krakowie "Sprzedawcy gumek"
Data rozpoczęcia 2012-10-06
Godzina rozpoczęcia 20:00
Kategoria Spektakl

"Sprzedawcy gumek" izraelskiego pisarza Hanocha Levina to zjadliwa satyra, a zarazem diagnoza pragnień współczesnego człowieka. Tytułowi sprzedawcy gumek to trójka bohaterów: kobieta i dwóch mężczyzn. Zupełnie różni, ale w tym samym punkcie swojego życia, w którym zrozumieli, że przeciekło im ono przez palce. Nagle, trawieni przez samotność, chcą nadrobić stracony czas próbując zawalczyć o prawdziwą miłość.

Siebie można przemilczeć, także - przeczekać, a nawet - przeżyć. Tylko nie - zrozumieć. Bohaterowie izraelskiego pisarza Hanocha Levina nieustannie próbują przeżyć wielką miłość. Pragnienia, namiętności i marzenia… Zapraszamy na tragikomedię, w której, jak w życiu, czasem jest tak wesoło, ze aż ...

Występująca w spektaklu Urszula Grabowska to niezapomniana Joanna z filmu Feliksa Falka (nagradzana za tę rolę m.in. przez jury pod przewodnictwem Geraldine Chaplin na Festiwalu Filmów Fabularnych w Moskwie oraz Polską Nagrodą Filmową Orzeł).

Przemysław Branny to aktor i pieśniarz, które współpracuje m.in. z kabaretem Loch Camelot. Marcin Kobierski gościnnie występuje również w Teatrze STU.

Bilety: I - 40 zł, II - 30 zł, III - 20 zł