W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.
Spektakl: Trzy razy Piaf
Data rozpoczęcia 2015-03-22
Godzina rozpoczęcia 17:00
Miejsce Scena Lubelskiego Parku Naukowo-Technologicznego, Dobrzańskiego 3
Kategoria Spektakl

Premiera: 14-03-2015 18:00
Reżyseria i inscenizacja: Artur Barciś
Kierownictwo muzyczne: Piotr Wijatkowski
Asystent kostiumograf: Magdalena Kolary
Asystent scenograf: Dariusz Jabłoński, Cezary Kowalski


Spektakl muzyczny opowiedziany piosenkami Edith Piaf w reżyserii Artura Barcisia. W artystkę wcielają się trzy aktorki, które reprezentują trzy fazy burzliwego życia francuskiej piosenkarki (Piaf kolejno Młoda, Zakochana i Zmęczona). Poprzez nastrój budowany kolejnymi tekstami w ujmujących polskich tłumaczeniach Marcina Sosnowskiego, Andrzeja Ozgi, Hanny Szczerkowskiej, Jerzego Menela i Wojciecha Młynarskiego oraz oprawą dźwiękowo-wizualną, scena przeobrazi się w jedną z francuskich kawiarni, wśród zgiełku których rozwijała się kariera jednaj z najbardziej wyrazistych postaci francuskiej i światowej kultury.

Role kolejnych wcieleń Edith Piaf zagrają artystki wyłonione w ogólnopolskim castingu: Anita Kostyńska, Beata Banasik, Patrycja Zywert-Szypka i Anna Świetlicka.

Sektor I
Bilety 100 zł

Sektor II
Bilety 80 zł

Sektor III
Bilety 60,00 zł

Dostawki
Bilety 50,00 z

Powiązane:

Opera Lubelska