W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Spektakl "Tymoteusz i psiuńcio"

Spektakl "Tymoteusz i psiuńcio"
Data rozpoczęcia 2014-10-30
Godzina rozpoczęcia 09:30
Miejsce Teatr im. Hansa Christiana Andersena, ul. Dominikańska 1
Kategoria Spektakl

 
Reżyseria: Arkadiusz Klucznik
Występują: Mateusz Kaliński, Jacek Dragun, Wioletta Tomica, Maria Wąsiel, Urszula Pietrzak, Roma Drozdówna, Mirella Rogoza - Biel, Daniel Arbaczewski, Bogusław "Beniu" Byrski
Scenografia: Eva Farkašová (Słowacja)
Muzyka: Marcin Partyka
Choreografia: Urszula Pietrzak

Tymoteusza, niesfornego miśka, który ciekawy świata, stale pakuje się w tarapaty nie musimy specjalnie przedstawiać. Lubelska widownia miała okazję poznać naszego niedźwiedzia i jego tatę w spektaklu "Tymoteusz wśród ptaków" w reżyserii Arkadiusza Klucznika. Popularność spektaklu i jego leśnych bohaterów sprawiła, że postanowiono kontynuować przygody niedźwiadka.

Teatralne opowieści Jana Wilkowskiego o misiu Tymoteuszu to klasyka polskiej dramaturgii dla teatru dla dzieci. Pomimo, iż miśkowi „strzeliła” już pięćdziesiątka - trzyma się świetnie i dziś trudno znaleźć teatr, który w repertuarze nie miałby jakiejś z przygód Tymcia.
Tym razem Tymoteusz postanawia mieć – wbrew woli Taty – przyjaciela Psiuńcia... A co z tego wyniknie?...

Bilety: 15 zł / 20 zł do kupienia w kasie Teatru Andersena
Kasa biletowa czynna od poniedziałku do piątku w godz. 9.00-16:00, oraz na 2 godziny przed wydarzeniem.
Tel. 81-532 32 25.