W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Spotkania z Naturą – wystawa autorstwa Igora Bryzka

Spotkania z Naturą – wystawa autorstwa Igora Bryzka
Data rozpoczęcia 2022-12-01
Data zakończenia 2022-12-31
Miejsce Warsztaty Kultury w Lublinie, Grodzka 7 – korytarz
Organizator Warsztaty Kultury w Lublinie
Udział Bezpłatny
Kategoria Wystawa

Igor Bryzek to 18-letni autystyczny artysta, który zachwyca swoim malarstwem pełnym niezwykłych form i kolorów. Jego wielkoformatowe pastele, przepełnione emocjami i twórczą ekspresją, są przykładem niezwykłej wyobraźni. Igor jest osobą w spektrum z niepełnosprawnością intelektualną, od najmłodszych lat jego największą pasją jest rysowanie. Od 3 lat, pod okiem Katarzyny Żaczek, tworzy w Domu Kultury im. Wiktorii Kubisz w Bielsku-Białej. Jego prace były wystawiane w Galerii Bielskiej BWA oraz w galerii Debiutantów na Akademii Techniczno–Humanistycznej w Bielsku-Białej. Ulubionym tematem jego prac są motywy zwierzęce i roślinne, intensywnie wybarwione pastelami i przesycone tajemnicą.

Wystawa czynna w godzinach 10:00 - 17:00 w dniach 1-31 grudnia 2022 (od poniedziałku do piątku oraz wyłączając Święta Bożego Narodzenia). 

CreArt. Sieć miast na rzecz twórczości artystycznej