W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Spotkanie autorskie Moniki A. Oleksy

Spotkanie autorskie Moniki A. Oleksy
Data rozpoczęcia 2013-05-09
Godzina rozpoczęcia 17:00
Kategoria Spotkanie

Wojewódzka Biblioteka Publiczna im. Hieronima Łopacińskiego w Lublinie zaprasza na spotkanie autorskie Moniki A. Oleksy w ramach X Ogólnopolskiego Tygodnia Bibliotek.


Monika A. Oleksa – ur. w 1972 w Lublinie. Lublinianka z wyboru i powołania. Autorki książek: „Uśmiech mima” (Lublin 2002), ”Miłość w kasztanie zaklęta” (Poznań 2011), „Ciemna strona miłości” (Poznań 2012).
Powiada o sobie: „Mama i żona, ale przede wszystkim Kobieta. Pisanie jest moją pasją od zawsze. Lubię obserwować toczące się wokół mnie życie. Z tych obserwacji powstają książki, którym oddaję część siebie samej i wkładam w nie serce. Fascynuje mnie życie i ludzie, którzy je tworzą. Lubię pisać o rzeczach, które są ważne, choć trudne. Bardzo lubię starszych ludzi, którzy są skarbnicą życiowej mądrości. Szanuję ich i bardzo dobrze czuję się w ich towarzystwie; może dlatego, że potrafię słuchać, nie spiesząc się i patrząc drugiemu człowiekowi w oczy. Najważniejsze osoby w moim życiu to mąż - Marcin, synowie Michał i Miłosz, oraz moja Babcia. Zawodowo - nauczyciel z powołania, dla którego każdy człowiek jest ważny - i ten zupełnie mały i ten duży. W każdym staram się odkryć coś niepowtarzalnego”.

Wstęp wolny.

CreArt. Sieć miast na rzecz twórczości artystycznej