W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Spotkanie autorskie z Aleksandrą Michalak "Matka Sanepid"

Spotkanie autorskie z Aleksandrą Michalak "Matka Sanepid"
Data rozpoczęcia 2013-11-29
Godzina rozpoczęcia 17:30
Kategoria Spotkanie

Matka Sanepid – spotkanie autorskie z Aleksandrą Michalak w ramach Cyklu „My Mamy”

Czy można zachwycić dowcipem wystawiając na aukcję internetową stary dziecięcy wózek? Oczywiście, że można! Ale nie każda śmieszna aukcja kończy się wydaniem książki. Tak potrafi tylko Aleksandra Michalak – autorka książki „Matka Sanepid”, laureatka nagrody „Gryf Literacki 2012″. Zapraszamy wszystkie Mamy (i nie tylko Mamy) na spotkanie autorskie z Aleksandrą Michalak w kameralnej atmosferze.

Aleksandra Michalak – o sobie:
Matka Sanepid urodzona w gdyńskim szpitalu w czasie strajków sierpniowych. Mama trzyletniej Córki Drugiej i pięcioletniej Córki Pierwszej. Żona, ale bardzo niezależna. Politolog, kulturoznawca, chociaż do dzisiaj nie wie dlaczego. Gdyby miała jeszcze raz wybierać studia pewnie poszłaby na politologię albo dziennikarstwo. Ale pójdzie co najwyżej na kurs angielskiego albo na warsztaty z opanowywania złości. Z zamiłowania autorka dziwacznych tekstów o dzieciach i durnych aukcji internetowych. Z przymusu sprzątaczka, kucharka, praczka i bankomat. Przeczytała kilka książek na temat rodzicielstwa bliskości i chociaż się bardzo stara, często najchętniej wysłałaby dzieci do żłobka z internatem. W Ekwadorze albo w RPA. Nieważne gdzie, byle daleko. Miłośniczka wyplatania makatek, malowania na szkle i robienia koszyczków z wikliny. Nie, to żart taki, ale pewnie wypadałoby mieć jakieś hobby poza siedzeniem na Facebooku, co by wyjść na intelektualistkę… 

O Cyklu:
„My Mamy” to cykliczne spotkania przy kawie i herbacie, podczas których rozmawiamy o gorszych i lepszych chwilach bycia Mamą, dzielimy się doświadczeniem i wiedzą, bierzemy udział w warsztatach, plotkujemy i łamiemy stereotypy Mamy „uwięzionej z dzieckiem w domu”. Koordynatorką cyklu jest Sylwia Wójcik.