W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.Zamknij

Drukuj stronę do PDF Spotkanie dzieci z seniorami na wystawie prac wykonanych w ramach projektu: "Dziesiąta, Negatyw - Pozytyw"

Data rozpoczęcia 2014-04-24
Godzina rozpoczęcia 17:00
Kategoria Spotkanie

Dzieci zaproszą na wystawę seniorów z rodziny lub sąsiedztwa. Zaproszeni zostaną także członkowie kół seniorów mieszczących się w budynku DKK. Przedstawione zostaną prace plastyczne oraz fotografie wykonane w trakcie projektu oraz ich wykonawcy. Nawiążemy rozmowę na temat miejsc z naszej dzielnicy, udokumentowanych na fotografiach. Zapytamy o stare fotografie dzielnicy będące w posiadaniu zaproszonych gości - być może powstanie nowa wystawa z tych zdjęć? Twórcą projektu jest Lubelska Fundacja Jeździectwa "Pracownia Przemian". Dzieci biorące udział w projekcie należą do świetlicy środowiskowej "Ciuchcia" oraz do szkół z naszej dzielnicy.

Najważniejsze wydarzenia cykliczne