W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Spotkanie "Jeszcze nie teraz, ale po Nowym Roku…"

Spotkanie "Jeszcze nie teraz, ale po Nowym Roku…"
Data rozpoczęcia 2021-01-13
Godzina rozpoczęcia 10:00
Miejsce Facebook Wojewódzkiej Biblioteki Publicznej im. Hieronima Łopacińskiego w Lublinie
Organizator Wojewódzka Biblioteka Publiczna im. Hieronima Łopacińskiego w Lublinie
Udział Bezpłatny
Kategoria Spotkanie literackie

Wojewódzka Biblioteka Publiczna im. Hieronima Łopacińskiego w Lublinie zaprasza na spotkanie "Jeszcze nie teraz, ale po Nowym Roku… Rzecz o noworocznych postanowieniach". 

O noworocznych postanowieniach porozmawiamy z Martą Bargiel – lektorką języka francuskiego, pasjonatką języków obcych, znaną widzom z bloga „Po francuskiej stronie” oraz mediów społecznościowych, gdzie często wzdycha  #achtenfrancuski i pomaga uczniom i pasjonatom zgłębić jego tajniki. Marta Bargiel opowie o tym, jak efektywnie uczyć się języka obcego, dlaczego systematyczność to klucz do sukcesu i czemu lepiej wyłączyć napisy w czasie oglądania obcojęzycznych seriali. Marta zdradzi także, jakim sposobem dwa razy w tygodniu odwiedza Long Island o szóstej nad ranem. Odpowiemy na pytanie, dlaczego rok 2021 będzie należał do podcastów i co robi za kulisami ich nagrywania wypełniona ubraniami szafa. Zaprezentujemy także „Miłą odmianę”, czyli autorskiego ebooka Marty Bargiel, bohaterami którego są francuskie czasowniki.

Rozmowę poprowadzi Dorota Mościbrodzka.

CreArt. Sieć miast na rzecz twórczości artystycznej