W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.
Spotkanie "My Mamy"
Data rozpoczęcia 2012-02-17
Godzina rozpoczęcia 17:30
Kategoria Spotkanie

My Mamy - spotkania, warsztaty, wsparcie dla Mam!

Tematem drugiego spotkania z Cyklu „My Mamy” będą książki o rodzicielstwie i wychowywaniu dzieci. Dzielnicowy Dom Kultury "Węglin" zaprasza Mamy do dyskusji przy herbacie na temat różnych koncepcji rodzicielstwa. Przynieście książki, które wywarły na Was wrażenie (pozytywne lub negatywne), książki, które okazały się rozwiązaniem na „pułapki” rodzicielstwa, książki, które kochacie.

Na spotkanie zapraszane są Mamy nie tylko solo, ale także z dziećmi. Postaramy się by Dzieci również spędziły ten czas twórczo i aktywnie.

Wstęp wolny!

„My Mamy” to cykliczne spotkania przy kawie i herbacie, podczas których rozmawia się o gorszych i lepszych chwilach bycia Mamą, dzieli się doświadczeniem i wiedzą, plotkuje i łamie stereotypy Mamy „uwięzionej z dzieckiem w domu”.