W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.Zamknij

Drukuj stronę do PDF Spotkanie promujące książkę: "...scripta manent. Pozamuzyczne inspiracje w budowaniu świata dźwięków"

Data rozpoczęcia 2014-06-25
Godzina rozpoczęcia 18:00
Miejsce Miejska Biblioteka Publiczna im. Hieronima Łopacińskiego, ul. Peowiaków 12
Kategoria Film

Miejska Biblioteka Publiczna zaprasza na spotkanie promujące książkę Zofii Bernatowicz„...scripta manent. Pozamuzyczne inspiracje w budowaniu świata dźwięków”.

Prof. nadzw. Marzena Zofia Bernatowicz - Absolwentka Akademii Muzycznej w Warszawie i Podyplomowych Studiów Chórmistrzowskich na Akademii Muzycznej w Bydgoszczy. Dyrygent. W latach 2003-2009 związana z Teatrem Muzycznym w Lublinie. Obecnie Kierownik Zakładu Muzyki Rozrywkowej Instytutu Muzyki Wydziału Artystycznego UMCS. Prowadzi zajęcia w zakresie dyrygowania, emisji głosu, zespołów wokalnych oraz technik mówienia. Za swą działalność artystyczną została wielokrotnie uhonorowana nagrodami, między innymi Medalem Zasłużony Kulturze Gloria Artis. Od 2011 roku jest nieocenionym pedagogiem w Szkole Wokalno-Aktorskiej „Qurtyna”, w której prowadzi zajęcia wokalne, umuzykalniające, także teoretyczne w zakresie historii muzyki i obyczaju.

„...scripta manent. Pozamuzyczne inspiracje w budowaniu świata
dźwięków” to jedyna w swym gatunku publikacja w Polsce.

Najważniejsze wydarzenia cykliczne