W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Spotkanie: Przyspieszony kurs kochania siebie

Spotkanie: Przyspieszony kurs kochania siebie
Data rozpoczęcia 2014-10-09
Godzina rozpoczęcia 17:30
Miejsce Dzielnicowy Dom Kultury "Węglin", ul. Judyma 2a
Kategoria Akcja

Przyspieszony kurs kochania siebie – w ramach Cyklu „My Mamy – Drugie Oblicze”

Nie czekaj ani chwili dłużej, tylko odkryj sposób myślenia, który powoduje, że nie pozwalasz sobie na miłość. Zapraszamy na „Przyspieszony kurs kochania siebie” według Hanny Bondarenko – Mamy, aktorki, filologa i psychoterapeutki psychologii procesu.

Tak o spotkaniu pisze Hanna Bondarenko:
Czy to prawda, że w naszym świecie nie wystarczy dla wszystkich miejsca, miłości, pasji, pieniędzy, talentów i tego, czego każdy z nas pragnie całym sercem? Czy przyszliśmy na ten padół łez, żeby rozpychać się łokciami albo szlachetnie klepać biedę? Nasz umysł podpowiada nam taki wybrakowany obraz świata, a my wierzymy, że jest to jedyny możliwy świat. Często w imię fałszywie pojętej „miłości bliźniego” świadomie rezygnujemy z siebie, nawet nie próbując głośno wyrażać swoich potrzeb, pragnień, żeby nie zabierać miejsca swoim małżonkom, dzieciom, rodzicom, albo próbujemy urządzać się w tym świecie, nie zważając na innych lub nawet wykorzystując swoich partnerów, współpracowników, sąsiadów, żeby nie zabrakło miejsca dla nas. Obie postawy nie przynoszą nam spodziewanego szczęścia, nie dają upragnionego spokoju i radości. Za to potwierdzają teorię, że w świecie istnieje brak. Taki świat rodzi „wyścig szczurów”, rywalizację już od szkolnej ławy, napięcia, frustrację, wojny, oddzielenie i samotność. Na spotkaniu przyjrzymy się założeniom, które od lat tworzą „nasz wszechświat”. Sprawdzimy, ile jest w nich prawdy, a ile fałszywych i krzywdzących myśli, które „kupiliśmy” od rodziny, przeczytaliśmy w „mądrych” książkach, usłyszeliśmy w szkole lub telewizji. Zajrzymy do „worka” teorii na temat życia i spróbujemy wybrać z niego to, co pozwoli nam uwierzyć, że każdy zasługuje na miłość.

Koszt udziału - 10 zł
Ilość miejsc ograniczona. Zapisy, kontakt - s.wojcik@ddkweglin.pl / 81 466 59 15

O Cyklu:
W obliczu wyzwań macierzyńskich i natłoku obowiązków trudno znaleźć czas na hobby i rozwijanie zainteresowań. Matczyne talenty, pasje i umiejętności schodzą na dalszy, a nawet bardzo daleki plan. Porzucone i zapomniane czekają na odkurzenie. A może to jest właśnie TEN moment? Cykl „My Mamy – Drugie Oblicze” to propozycja dla Mam, które mają pasję i chcą się nią podzielić z innymi. Pokaż swoje Drugie Oblicze! To może być wszystko: warsztaty szydełkowania, tworzenia biżuterii, decoupagu, makijażu, zdrowego odżywiania. A może wernisaż, albo wieczór poetycki? Albo Twoja relacja z dawnych podróży? Albo coś zupełnie innego – co nawet nam się nie śniło! Wychodzimy naprzeciw Mamon, których talent był uśpiony zbyt długo! Mamo, jeśli chcesz wziąć udział w Cyklu „My Mamy – Drugie Oblicze” czekamy na Twoje zgłoszenie. Zajmiemy się stroną organizacyjną, a Ty będziesz naszą Mistrzynią! Na zgłoszenia czekamy od teraz przez cały czas.