W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Spotkanie pt. "Pole do popisu" w ramach akcji Tydzień z Internetem 2014

Spotkanie pt. "Pole do popisu" w ramach akcji Tydzień z Internetem 2014
Data rozpoczęcia 2014-03-27
Godzina rozpoczęcia 09:00
Kategoria Spotkanie

Wojewódzka Biblioteka Publiczna im. Hieronima Łopacińskiego bierze udział w międzynarodowej akcji „Tydzień z Internetem 2014”. Celem akcji jest zachęcenie jak największej liczby osób do korzystania z internetu w Bibliotece. W związku z tym WBP organizuje wyjątkowe spotkanie dla seniorów.

Chętni do wzięcia udziału w spotkaniu proszeni są o kontakt z pracownikami Czytelni Internetowej WBP tel. 81 52 87 445. Liczba miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.


„Pole do popisu” (27.03.) to wspólna zabawa dla osób w różnym wieku – ma na celu wprowadzenie osób starszych w świat Internetu w celu rozwijania ich pasji, kompetencji oraz aktywniejszego angażowania się w życie społeczne.

Tydzień z Internetem (Get Online Week) to doroczna ogólnoeuropejska kampania koordynowana przez sieć organizacji Telecentre-Europe, mająca na celu zachęcenie jak największej liczby osób do skorzystania z Internetu. Kampanię aktywnie wspiera Neelie Kroes, Wiceprzewodnicząca Komisji Europejskiej i Komisarz Unii Europejskiej ds. Agendy Cyfrowej.

CreArt. Sieć miast na rzecz twórczości artystycznej