W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Spotkanie: Sztuka Wrażliwości

Spotkanie: Sztuka Wrażliwości
Data rozpoczęcia 2021-05-19
Godzina rozpoczęcia 18:00
Miejsce Facebook Warsztatów Kultury w Lublinie
Organizator Warsztaty Kultury w Lublinie
Udział Bezpłatny
Kategoria Szkolenie

Spektrum autyzmu to pojęcie tak szerokie, że dla większości ludzi stanowi zlepek obiegowych opinii, mitów i stereotypów. Jednak ludzie o większej wrażliwości stanowią integralną, niemałą część społeczeństwa.

Warsztaty Kultury rozpoczynają cykl rozmów na ten temat: - „Pragniemy porozmawiać od serca, nie bojąc się nawet na pozór głupich pytań. A co trzy głowy, to nie jedna, dlatego zaprosiliśmy wspaniałe autystyczne kobiety prowadzące na Youtube kanał Neuroatypowe, które pomagają innym autystycznym osobom, które może jeszcze tego nie wiedzą. Ida, Sabina i Ula opowiedzą nam czym jest autyzm, obalą kilka autystycznych mitów, poruszą temat swoich specyficznych zainteresowań oraz aktywności z nich wynikających”.

Projekt "Sztuka Wrażliwości" dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury”.