W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Spotkanie w cyklu Artyści Lubelskiej Kolekcji z Henrykiem Kusiem

Spotkanie w cyklu Artyści Lubelskiej Kolekcji z Henrykiem Kusiem
Data rozpoczęcia 2014-11-27
Godzina rozpoczęcia 18:00
Miejsce Galeria Labirynt, ul. Popiełuszki 5
Kategoria Spotkanie

Spotkanie w cyklu Artyści Lubelskiej Kolekcji z Henrykiem Kusiem
prowadzenie - Krzysztof Jurecki

ARTYŚCI LUBELSKIEJ KOLEKCJI - cykl rozmów z artystami, których prace znajdują się w kolekcji sztuki współczesnej tworzonej przez Lubelskie Towarzystwo Zachęty Sztuk Pięknych. Cykl zainicjowany został w 2006 roku, dotychczas odbyło się ponad dwadzieścia spotkań, m. in. z Mirosławem Bałką, Jerzym Beresiem, Tomaszem Ciecierskim, Zofią Kulik, Grzegorzem Kowalskim, Tomaszem Kozakiem, Teresą Murak, Włodzimierzem Pawlakiem, Józefem Robakowskim, Mikołajem Smoczyńskim, Zbigniewem Warpechowskim. W ramach edycji 2014 zostały zorganizowane dwa spotkania, z Jankiem Simonem prowadzone przez Łukasza Gorczycę oraz obecne z Henrykiem Kusiem prowadzone przez Krzysztofa Jureckiego.

Spotkania Artyści Lubelskiej Kolekcji - edycja 2014 organizowane są przez Lubelskie Towarzystwo Zachęty Sztuk Pięknych, we współpracy z Galerią Labirynt.

Zrealizowano przy pomocy finansowej Miasta Lublin

CreArt. Sieć miast na rzecz twórczości artystycznej