W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Spotkanie: Wikingowie w kinematografii

Spotkanie: Wikingowie w kinematografii
Data rozpoczęcia 2023-06-13
Godzina rozpoczęcia 19:00
Miejsce Galeria Labirynt, ul. ks. J. Popiełuszki 5
Organizator Federacja Fantastyki Feniks
Udział Bezpłatny
Kategoria Spotkanie

Wikingowie w kinematografii - przegląd lepszych i gorszych produkcji zajmujących się tematyką wikingów - Błażej Pasternak. 

Prezentacja, zajmująca się filmowym oraz serialowym przedstawieniem skandynawski łupieżców/wojowników nękających Europę i Azję od VIII do drugiej połowy X wieku. Wartość merytoryczna w przedstawianych dziełach oraz jej brak, co warto obejrzeć a co warto omijać szerokim łukiem. Dyskusja na temat omawianych tworów kultury.

Wydarzenie jest częścią serii Fantastyczne Spotkania

Wszystkie spotkania odbywają się w każdy wtorek w Galerii Labirynt przy ul. Popiełuszki 5 w Lublinie i rozpoczynają się o godzinie 18.00. Około 19.00 rozpoczyna się prelekcja, dyskusja lub konkurs. Spotkania kończą się o godzinie 21.00. W trakcie ich trwania można również grać w gry planszowe, fabularne, bitewne i karciane. 

CreArt. Sieć miast na rzecz twórczości artystycznej