W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Spotkanie z cyklu "Dziecinada" - Dogoterapia

Spotkanie z cyklu "Dziecinada" - Dogoterapia
Data rozpoczęcia 2012-03-10
Godzina rozpoczęcia 11:00
Kategoria Spotkanie

Dogoterapia bazuje na bezpośrednim kontakcie człowieka i zwierzęcia. Pomaga przełamywać bariery i budować poczucie bezpieczeństwa w kontakcie z psem.
Zapraszamy Dzieci (do lat 7) na spotkanie z Amiką (seter irlandzki), która od sześciu lat pracuje z dziećmi i jest oazą spokoju, oraz Wanilą – siedmiomiesięczną sunią rasy samoyed, która „przyucza się do zawodu”. Na spotkaniu dzieci nauczą się jak rozmawiać z psem, jak o niego dbać, oraz jak zachowywać się w razie niebezpieczeństwa. Będą miały także okazje do świetnej zabawy z psami – w szczególności z Wanilą, która jest rozkoszną białą kulką uwielbiającą dzieci. Każdy z uczestników otrzyma upominek od naszych Milusińskich.

Wstęp – 5 zł
Ilość miejsc ograniczona, zapisy 81 466 59 10, s.wojcik@ddkweglin.pl

DZIECINADA to cykl wydarzeń edukacyjno-artystycznych dla najmłodszych w DDK „Węglin”. W ramach cyklu koncerty, warsztaty, zdobywanie nowych umiejętności, przedstawienia teatralne, które pokażą dzieciom jak twórczo i wesoło spędzać czas.