W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.
Spotkanie z cyklu "My Mamy"
Data rozpoczęcia 2012-03-16
Godzina rozpoczęcia 17:30
Kategoria Spotkanie

Spotkania, warsztaty, wsparcie dla Mam!

Tylko My Mamy wiemy, że macierzyństwo to wielka radość, ale i trudne chwile. Nikt nie zrozumie mamy, tak jak druga mama, a najlepiej cała rzesza mam.

„My Mamy” to cykliczne spotkania przy kawie i herbacie, podczas których będziemy rozmawiać o gorszych i lepszych chwilach bycia Mamą, dzielić się doświadczeniem i wiedzą, plotkować i łamać stereotypy Mamy „uwięzionej z dzieckiem w domu”.

Jak pogodzić bycie Mamą i kobietą atrakcyjną, jak być dobrą Mamą i nie zwariować, jak kreatywnie spędzać czas ze swoim dzieckiem, a przede wszystkim jak nie zapomnieć o Sobie i Swoich potrzebach?

Na te i wiele innych pytań postaramy się wspólnie odpowiedzieć na cotygodniowych spotkaniach z cyklu „My Mamy”. Same zadecydujemy o tym, co będzie tematem naszych spotkań, o tym, jakich gości chciałybyśmy zaprosić i jakie warsztaty są nam potrzebne.
Zapraszamy Mamy solo, jak i z dziećmi. Postaramy się by Dzieci również spędziły ten czas twórczo i aktywnie!

Spotykamy się w każdy piątek o 17.30.

My Mamy – Masaż Shantala
- spotkania, warsztaty, wsparcie dla Mam

Drogie Mamy!
Z rozkoszą zapraszamy na kolejne spotkanie z cyklu „My Mamy”. Ponownie zagości u nas Gosia Foks, którą poznałyście podczas warsztatów chustowych. Tym razem tematem spotkania będzie Masaż Shantala, a Gosia, jako certyfikowany instruktor, wyjaśni nam techniki tego masażu i opowie o wszystkich jego dobrodziejstwach. Masowane dzieci mają większą akceptację siebie, są ufniejsze i bardziej spokojne. Masaż niweluje negatywne odczucia (złość, agresję) i jest doskonałym sposobem na pogłębienie więzi między Mamą i Dzieckiem. Serdecznie zapraszamy!

UWAGA!!!
Wszystkie Mamy biorące udział w warsztatach prosimy o zabranie ręcznika i oliwki. Bardzo ważne jest także aby paznokcie Mam były krótkie – ze względów bezpieczeństwa.
Koszt warsztatów – 5 zł (opłacają tylko Mamy biorące udział w warsztatach)
Zapisy – s.wojcik@ddkweglin.pl