W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.
Spotkanie z cyklu "My Mamy"
Data rozpoczęcia 2012-03-30
Godzina rozpoczęcia 17:00
Kategoria Spotkanie

Będzie to spotkanie z tradycją. Zagości pani Janina Nieradko, która poprowadzi warsztaty pisania jajek wielkanocnych za pomocą rozgrzanego wosku. To wcale niełatwa metoda, ale przecież nic tak nie integruje jak przedświąteczne tworzenie pisanek.

Tylko My Mamy wiemy, że macierzyństwo to wielka radość, ale i trudne chwile. Nikt nie zrozumie mamy, tak jak druga mama, a najlepiej cała rzesza mam.

„My Mamy” to cykliczne spotkania przy kawie i herbacie, podczas których będziemy rozmawiać o gorszych i lepszych chwilach bycia Mamą, dzielić się doświadczeniem i wiedzą, plotkować i łamać stereotypy Mamy „uwięzionej z dzieckiem w domu”.

Jak pogodzić bycie Mamą i kobietą atrakcyjną, jak być dobrą Mamą i nie zwariować, jak kreatywnie spędzać czas ze swoim dzieckiem, a przede wszystkim jak nie zapomnieć o Sobie i Swoich potrzebach?

Na te i wiele innych pytań postaramy się wspólnie odpowiedzieć na cotygodniowych spotkaniach z cyklu „My Mamy”. Same zadecydujemy o tym, co będzie tematem naszych spotkań, o tym, jakich gości chciałybyśmy zaprosić i jakie warsztaty są nam potrzebne.
Zapraszamy Mamy solo, jak i z dziećmi. Postaramy się by Dzieci również spędziły ten czas twórczo i aktywnie!

Organizatorzy proszą o potwierdzenie udziału mailem: s.wojcik@ddkweglin.pl.