W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.
Spotkanie z cyklu "My Mamy"
Data rozpoczęcia 2012-06-08
Godzina rozpoczęcia 17:30
Kategoria Warsztaty

My Mamy - Chustomamy! – edycja II.
Nadszedł czas na kolejne, tym razem wiosenne, warsztaty chustowe.
Chustonoszenie to oddawanie siebie dziecku i budowanie Jego poczucia bezpieczeństwa. To tworzenie silniejszej więzi między matką, a "chuściochem". To niesamowity kontakt cielesny i wzrokowy. A poza tym - to wygoda, zdrowie, radość Mamy i Dziecka. Dlatego tak ważne jest by dobrze poznać chustowe wiązania chusty oraz poprawne techniki noszenia.
Droga Mamo, jeśli pragniesz nauczyć się wiązań chustowych lub chcesz dowiedzieć się wszystkiego na temat chustowania - zapraszamy na warsztaty chustowe w DDK „Węglin”. Mamo, jeśli jeszcze nie masz własnej chusty nie martw się, kolorowe chusty będą czekać na Ciebie na Węglinie. Zapraszamy Mamy z dziećmi, Mamy solo i Mamy w ciąży oraz Wszystkich zainteresowanych chustonoszeniem.

Gosia Foks - doradczyni chustowa po kursie Die Trageschule, mama dwójki dzieci odpowie na wszystkie pytania oraz zaprezentuje wiązania w chuście elastycznej, tkanej i kółkowej.

„My Mamy” to cykliczne spotkania przy kawie i herbacie, podczas których rozmawia się o gorszych i lepszych chwilach bycia Mamą, dzieli się doświadczeniem i wiedzą, plotkuje i łamie stereotypy Mamy „uwięzionej z dzieckiem w domu”.


Wstęp – 5 zł